top of page

Bezpłatny program Family Connections

4.01.24, 20:00

Zespół FASady zaprasza rodziców/opiekunów nastolatków z dysregulacją emocjonalną na udział w bezpłatnym programie Family Connections.

Kobieta maluje motyla na twarzy dziewczynki

Nastolatki i młode osoby z dysregulacją emocjonalną (FASD, ASD, ADHD, osobowość typu borderline) potrzebują wsparcia.

Najczęściej uczestniczą w różnego rodzaju terapiach, gdzie uczą się, jak sobie radzić ze swoją wrażliwością, pobudzeniem, rozwiązywaniem konfliktów, budowaniem zaufania w relacjach.

Ale to rodzice i opiekunowie są ich pierwsza linią wsparcia.Zasoby rodziny mogą z czasem wyczerpywać się z powodu długotrwałego stresu, przytłoczenia i braku nadziei.

Dzięki programowi Family Connections i większej świadomości tego, co się dzieje z osobą bliską, rodzina może  towarzyszyć jej w terapii i w codziennych zmaganiach, dbając o własne zasoby i kondycję psychiczną.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro@adopcja.org.pl

Dodatkowe informacje:

Trening jest prowadzony we współpracy z PTDBT (ptdbt.pl) w ramachprogramu Family Connections. Trenerzy wzięli udział w szkoleniu organizowanym przez PTDBT iNEABPD (https://www.borderlinepersonalitydisorder.org/) .

Program Family Connections (FC ) to bezpłatny program treningów umiejętności dla rodzin i bliskich osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza (BPD, borderline), dysregulacją emocji oraz doświadczających kryzysów i uzależnień, oparty na Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT).

Więcej informacji o programie jest dostępnych na stronie: https://ptdbt.pl/dlarodzin/ Informacje o aktualnych treningach organizowanych w Polsce można znaleźć na stronie:https://ptdbt.pl/treningifc/

Jeśli aktualne terminy treningów Państwu nie odpowiadają, zachęcamy Państwa do zgłoszenia zainteresowania treningiem na stronie koordynatora programu – PTDBTpoprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://ptdbt.pl/zapisyfc/ PTDBT wysyła informacje o uruchamianych treningach przez inne placówki z danego województwa lub ONLINE

bottom of page