top of page

OGÓRKIEM po Warszawie

6.06.24, 10:15

Prowadzący Rodzinne Domy Dziecka i Zawodowe Rodziny Zastępcze wspólnie z pracownikami Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie w nietypowy sposób uczcili Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Kobieta maluje motyla na twarzy dziewczynki

Prowadzący Rodzinne Domy Dziecka i Zawodowe Rodziny Zastępcze  wspólnie z pracownikami Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie w  nietypowy sposób uczcili Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.


22.05.2024 r. pod Pałacem Kultury i Nauki czekały na uczestników  uroczystości dwa zabytkowe autobusy Jelcz 043 powszechnie nazywane  "OGÓRKAMI". Program wycieczki przewidywał zwiedzanie Warszawy w pigułce. Wycieczkę wspierali dwaj przewodnicy niezwykle ciekawie opowiadając o tym, co wydaje się opatrzone i znane wszystkim, a jednak kryjące wiele tajemnic. Rodziny odbyły dwa spacery - w Łazienkach Królewskich oraz na Starówce. Sama  przejażdżka "OGÓRKIEM" była niezwykłą atrakcją, pozwoliła wrócić do lat  młodości, docenić nowoczesny tabor autobusowy i klimatyzację. W trakcie przejażdżki przez Mokotów, Pragę i Śródmieście, drogę umilali akordeoniści. Wyprawa zakończyła się na Woli w restauracji "Jaś i  Małgosia" obiadem i podziękowaniami pracującym na rzecz m.st. Warszawy Zawodowym Rodzinom Zastępczym i prowadzącym Rodzinne Domy  Dziecka za ogromne zaangażowanie i codzienny wysiłek wkładany w opiekę  nad dziećmi przebywającymi w pieczy zastępczej.

bottom of page