top of page

Pracownicy I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Hanna Przybińska

p.o. Kierownika I Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Pokój Nr 215

tel: 22 697 02 01

hanna.przybinska@wcpr.pl

Zadania związane z kierowaniem Działem I Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

 

Pokój Nr 209

Ewa Nowakiewicz

dyżur w WCPR – środa

tel. 22 697 02 22

ewa.nowakiewicz@wcpr.pl


Anna Słoniewska

dyżur w WCPR – czwartek

tel. 22 697 02 22

anna.sloniewska@wcpr.pl


Anna Sobocińska

dyżur w WCPR - poniedziałek

tel. 22 697 02 22

anna.sobocinska@wcpr.pl 

 

Pokój Nr 208

Katarzyna Bonik

dyżur w WCPR – środa

tel. 22 697 02 21

katarzyna.bonik@wcpr.pl


Agnieszka Radkowska

dyżur w WCPR – piątek

tel: 22 697 02 19

agnieszka.radkowska@wcpr.pl


Magdalena Walczak

dyżur w WCPR – wtorek

tel: 22 697 02 19

 

Pokój Nr 216

Marcin Bukowski

dyżur w WCPR – piątek

tel: 22 697 02 06

marcin.bukowski@wcpr.pl


Beata Lasota

dyżur w WCPR – czwartek

tel: 22 697 02 05

beata.lasota@wcpr.pl


Urszula Lewandowska

dyżur w WCPR – poniedziałek

tel: 22 697 02 04

urszula.lewandowska@wcpr.pl


Diana Ścigała

dyżur w WCPR – środa

tel: 22 697 02 05

diana.scigala@wcpr.pl


Monika Zalewska

dyżur w WCPR – wtorek

tel: 22 697 02 06

monika.zalewska@wcpr.pl

bottom of page