top of page

Pracownicy II Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Dorota Majewska

p.o. Kierownika II Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Pokój Nr 215

tel: 22 697 02 02

dorota.majewska@wcpr.pl

Zadania związane z kierowniem Działem

 

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej


Pokój Nr 210

Bożena Gosk

dyżur w WCPR – czwartek

tel: 22 697 02 32

bozena.gosk@wcpr.pl


Katarzyna Iwińska

dyżur w WCPR – wtorek

tel: 22 697 02 25

katarzyna.iwinska@wcpr.pl


Monika Karwowska

dyżur w WCPR – czwartek

tel: 22 697 02 32

monika.karwowska@wcpr.pl


Joanna Komarewska-Bajger

dyżur w WCPR – środa

tel: 22 697 02 31

joanna.komarewska-bajger@wcpr.pl


Paulina Walkiewicz

dyżur w WCPR – piątek

tel: 22 697 02 29

paulina.walkiewicz@wcpr.pl


Maria Wilanowska

dyżur w WCPR – poniedziałek

tel: 22 697 02 25

maria.wilanowska@wcpr.pl


Aneta Woźniak

dyżur w WCPR – środa

tel: 22 697 02 32

aneta.wozniak@wcpr.pl


Monika Szyduk

dyżur w WCPR – poniedziałek

tel: 22 697 02 29

monika.szyduk@wcpr.pl


Agnieszka Zozulińska

dyżur w WCPR – wtorek

tel: 22 697 02 32agnieszka.zozulinska@wcpr.pl

 

Pokój Nr 217

Joanna Kierzkowska

dyżur w WCPR – czwartek

tel: 22 697 02 08

joanna.kierzkowska@wcpr.pl


Anna Chłodnicka

dyżur w WCPR – wtorek

tel: 22 697 02 07

anna.chlodnicka@wcpr.pl

Natalia Dederko

dyżur w WCPR – środa

tel: 22 697 02 07

natalia.dederko@wcpr.pl@wcpr.pl


Małgorzata Gądek

dyżur w WCPR – poniedziałek

tel: 22 697 02 07

malgorzata.gadek@wcpr.pl


Magdalena Lipska

dyżur w WCPR – piątek

tel: 22 697 02 09

magdalena.lipska@wcpr.pl

bottom of page