top of page

Ala, 8 lat

Ala ma 8 lat i plany na życie. Chce być piosenkarką. Albo gwiazdą filmową. Uwielbia występować na scenie, brać udział w przedstawieniach, tańczyć, śpiewać. Aż miło patrzeć jak wtedy rozkwita i jaka bije z niej radość i duma. Ala jest uroczym dzieckiem, pełnym pasji i talentów. Gdyby tylko był ktoś kto wraz z nią cieszyłby się z jej występów. Jej mama jej nie odwiedza. Nikt z rodziny. Ma starszego brata, ale on znalazł już rodzinę zastępczą.


Dziewczynka ma zdiagnozowany FAS i opóźniony rozwój psychoruchowy. Wsparcie specjalistów przynosi wspaniałe efekty, dlatego ważne jest aby opieka nad dziewczynką była kontynuowana.


Marzeniem Ali jest mieć rodzinę lub jedną osobę, która podziwiałaby jej występy, która chciałaby z nią przygotowywać stroje i opracowywać role. Kogoś kto pokazałby jej, że świat jest piękny nawet jak na początku nie było łatwo. Kogoś, kto zrozumie jej potrzeby i będzie miał gotowość na kontynuowanie specjalistycznego wsparcia. Ala lubi towarzystwo więc rodzina z dziećmi, z którymi mogłaby się bawić i rozwijać byłaby wspaniałym miejscem dla tej młodej utalentowanej artystki.


Jeżeli chciałbyś zostać rodziną zastępczą Ali

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page