top of page

Ania, 5 lat

Ania to 5 letnia dziewczynka, która emanuje ciepłem i otwartością. Swoją delikatną, drobną posturą i śliczną buzią przypomina bajkową Calineczkę, Ania posiada niesamowitą energię i zapał do życia. Lubi brać udział w różnych zajęciach i terapii, wykazując przy tym zdolność do długotrwałej koncentracji i zaangażowanie.


U Ani zdiagnozowano epilepsję, jednak dzięki odpowiedniemu leczeniu, jej stan zdrowia jest stabilny. Niezmiennie ważne jest, aby otaczała ją stała opieka medyczna specjalistów, aby zapewnić jej najlepsze możliwe wsparcie. Rozwój intelektualny dziewczynki jest opóźniony w stosunku do jej rówieśników, ale jest jeszcze malutką dziewczynką, której dotychczas nie było łatwo się rozwijać.

Mimo trudnych doświadczeń w rodzinnym domu Ania jest dzieckiem pogodnym i uroczym. Jej mama, stara się utrzymywać kontakt, odwiedzając ją dwa razy w miesiącu. Ania ma 5 sióstr, z którymi chciałaby utrzymywać kontakt.


Ania potrzebuje rodziny zastępczej, która zapewni jej miłość, stabilność i bezpieczeństwo, której tak bardzo potrzebuje. Idealni opiekunowie to osoby, które są pełne ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Obecność innych dzieci oraz zwierząt domowych w nowym domu Ani byłaby dodatkowym atutem, zapewniając jej możliwość nauki i zabawy w przyjaznym, wspierającym środowisku.


Jeżeli chciałbyś zostać rodziną zastępczą Ani

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page