top of page

Daniel, 2 lata

Daniel ma 2 lata i jest niezwykle ciekawym świata chłopcem. Jest niezależny, samodzielny i uwielbia eksplorować otoczenie na własną rękę, wszędzie jest go pełno. Bardzo lubi układać klocki i puzzle. Najchętniej spędza czas na placu zabaw, ganiając ptaki i wspinając się na przeszkody. Łatwo nawiązuje kontakt ze starszymi dziećmi.


Daniel jest pod obserwacją układu pokarmowego i obecnie przyjmuje probiotyk. Rozwój chłopca przebiega w normie, nie ma specjalnych potrzeb, co pozwala mu w pełni cieszyć się dzieciństwem. Niedawno rozpoczął edukację przedszkolną, gdzie z pewnością będzie mógł rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.


Daniel potrzebuje stabilności i przewidywalności w swoim życiu. Ze względu na swoją rezolutność, idealny opiekun dla Daniela to ktoś ciepły i konsekwentny, kto potrafi wspierać go w samodzielnym eksplorowaniu świata, bez zbytniego ograniczania.


Chłopiec jest zdrowym i pełnym życia dzieckiem, które uwielbia zwierzęta, zwłaszcza psy. Nie ma żadnych objawów alergii, więc z radością zamieszka w domu ze zwierzętami.


Daniel bez problemu odnajdzie się w rodzinie, która posiada już dzieci, ale równie dobrze może być jedynym dzieckiem w rodzinie zastępczej. Idealnym kandydatem na opiekuna może być zarówno osoba mieszkająca samodzielnie, jak i para.


Jeżeli chciałbyś zostać rodziną zastępczą Daniela

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page