top of page

Laura, 5 lat

Laura jest wrażliwą, pełną energii, żywiołową 5 latką. Uwielbia być wśród ludzi i angażować się w różne aktywności. Wie czego chce i potrafi postawić na swoim 😊


Kolorowanki i zabawy taneczne to jej ulubione zajęcia. W placówce, w której przebywa, z entuzjazmem uczestniczy w jodze dla dzieci i ćwiczeniach oddechowych.


Laura czeka na zabieg adenotomii z drenażem uszu planowany na jesień 2024r., ponieważ ma przerośnięty trzeci migdał. Jest również obserwowana pod kątem ADHD.


Choroba wpłynęła na opóźniony rozwój jej mowy, więc ma czasem trudności z wyraźnym artykułowaniem swoich myśli. Mimo to się nie poddaje i nie brakuje jej chęci do działania. Choć często chorowała w dzieciństwie, obecnie jest rezolutna i sprawna.


Dziewczynka potrzebuje ciepłego i konsekwentnego wychowania oraz wsparcia, które pomogą jej budować pewność siebie oraz poczucie własnej skuteczności.


Laura szuka stabilnego, kochającego domu, w którym będzie mogła rozwijać swoje talenty. Odnajdzie się w rodzinie zastępczej, która ma już dzieci. Laura spędza każdy weekend i święta z mamą, dlatego ważne jest by mogła mieszkać nadal Warszawie lub jej bliskich okolicach.


Jeżeli chciałbyś zostać rodziną zastępczą Laury

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page