top of page

Michał, 10 lat

Michał jest pogodnym i otwartym 10 latkiem, który łatwo nawiązuje nowe znajomości. Uwielbia spędzać czas aktywnie, często jeżdżąc na hulajnodze i grając w piłkę nożną, co pomaga mu spożytkować energię. Michał jest również niezwykle uzdolniony artystycznie. Lubi konstruować modele z papieru, rysować, a także tworzyć własne książki i gry. Jego talent jest dostrzegany i doceniany, ponieważ często bierze udział w konkursach plastycznych, w których zdobywa nagrody.


Chłopiec choruje na atopowe zapalenie skóry i jest pod stałą opieką specjalistyczną. Nosi okulary do dali ze względu na wadę wzroku. Potrzebuje stałego wsparcia w nauce, szczególnie w ćwiczeniu czytania. Obecnie jest w trakcie diagnozy pod kątem ADHD.


Dla Michała ważne jest, aby przyszli opiekunowie byli parą lub osobami bezdzietnymi. Ze względu na trudne doświadczenia w rodzinie wielodzietnej potrzebuje dużo uwagi i czasu sam na sam z dorosłymi. Michał potrzebuje stabilnego, kochającego domu, w którym znajdzie wsparcie, akceptację i czas, aby rozwijać swoje talenty i zainteresowania.


Jeżeli chciałbyś zostać rodziną zastępczą Michała

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page