top of page

Piknik z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

19.06.24, 10:00

8 czerwca 2024 Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom oraz licznymi przyjaciółmi zorganizowało piknik z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.


Cały teren przy al. Zjednoczenia 34 wypełniły różnorodne atrakcje dla małych i dużych. Były kolorowe dmuchańce do skakania, wata cukrowa i popcorn, loteria z niespodziankami, mnóstwo okazji do tworzenia fantazyjnych artystycznych prac z papieru, plasteliny i innych materiałów. We włosy można było wpleść kolorowe warkocze. A dla sportowców przygotowaliśmy zawody skoków w workach, przeciągania liny, strzelania z łuku a nawet jazdy na nartach!


Razem z klaunem można było wyczarować z balonów bajeczne postacie. Animatorzy prowadzili zabawy integracyjne, tańce w kręgu, zabawy z chustą animacyjną oraz wspólne śpiewanie piosenek.


Dzięki Strażakom mogliśmy zobaczyć, jak wyszkolone psy ratownicze wykonują zadania. Strażacy opowiadali o tym, jak ważna jest współpraca z psami w ich codziennej pracy. Była okazja, żeby z bliska przyjrzeć się psom i porozmawiać ze strażakami, co dostarczyło wielu emocji i radości.


W zabawie udział brały nie tylko dzieci i ich opiekunowie, ale również pracownicy WCPR, którzy w przedstawieniu teatralnym pt. "Czarownice" wprowadzili widzów w fascynującą opowieść o przygodach czarownic, pełną niespodziewanych zwrotów akcji i humoru. 


Wszystko odbywało się w atmosferze radości, śmiechu i wspólnej zabawy, tworząc niezapomniane wspomnienia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

bottom of page