top of page

Natalia, 10 lat

Natalia jest pełną energii i pasji 10 latką. Pomimo trudnych doświadczeń, takich jak śmierć ojca i niewydolność wychowawcza oraz choroba alkoholowa matki, pozostaje miłą i pozytywnie nastawioną osobą. Ma regularny kontakt ze swoją siostrą, co jest dla niej ważnym wsparciem emocjonalnym.


Natalka uwielbia aktywność fizyczną, szczególnie pływanie i jazdę na rolkach. Te zajęcia dają jej wiele radości. Jest autorką licznych, pięknych prac plastycznych. Uczestniczy w zajęciach z rysunku i malarstwa, co pozwala jej rozwijać talent i wyrażać siebie.


Dziewczynka jest pod opieką ortodonty, laryngologa, logopedy i pedagoga. Dzięki temu ma zapewnione wsparcie, które pomaga jej lepiej funkcjonować w codziennym życiu. Chodzi również na korepetycje z języka angielskiego.


Natalia potrzebuje rodziny, która prowadzi aktywny tryb życia i potrafi stawiać granice, uwzględniając faktyczne potrzeby dziecka. Dzięki temu Natalia będzie miała zapewnione poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji oraz w pełni rozwinie swój ogromny potencjał.


Jeżeli chciałbyś zostać rodzina zastępczą Natalii

Skontaktuj się z nami

e-mail: rodzinazastepcza@wcpr.pl

tel. 885 466 430

bottom of page